TopCard
 
 
 
 
 
 

TopCard - terminale płatnicze POS

 

Firma TopCard Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem obsługującym terminale płatnicze. Pomimo stosunkowo niedługiego stażu na rynku, firma budowana jest na solidnych podstawach finansowych i kierowana przez specjalistów w branży z doświadczeniem sięgającym początków lat 90 tych ubiegłego wieku.

Naszym zamierzeniem jest zapewnienie punktom handlowym i usługowym elastycznej platformy technologicznej, dzięki której akceptacja kart płatniczych, doładowania telefonów komórkowych (tzw pre paid), program lojalnościowy oraz inne usługi wykorzystujące terminale płatnicze - np. bony elektroniczne czy karty podarunkowe staną się dostępne za pośrednictwem jednego urządzenia (terminal pos) we współpracy z różnymi Partnerami działającymi na rynku.

Staramy się dostarczać naszym Klientom usługi najwyższej jakości w zakresie serwisu i obsługi posprzedażowej, wierząc, że zindywidualizowane podejście jest najlepszą drogą do nawiązania długofalowych więzi z Klientami i osiągnięcia sukcesu przez firmę.

Posiadamy odpowiedni kapitał – finansowy, ludzki i technologiczny, aby sprostać aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także w sposób elastyczny reagować na jego zmieniające się potrzeby.

Punktom handlowym i usługowym oferujemy:

  • możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań dopasowanych do profilu prowadzonej działalności
  • zaawansowane i sprawdzone terminale płatnicze w różnych konfiguracjach (w tym przenośne, instalacje wieloterminalowe, etc)
  • instalację terminala pos wraz z profesjonalnym szkoleniem
  • wsparcie telefoniczne
  • opiekę Serwisantów działających na terenie całego kraju, dedykowanych dla konkretnego Klienta

Masz sklep, restaurację, biuro podróży, aptekę ?

Uważasz, że akceptacja kart płatniczych może wesprzeć Twój biznes ?

Interesują Cię doładowania telefonów komórkowych ?

Nie jesteś zadowolony, bo wykorzystywane przez Ciebie terminale pos są zbyt drogie ?

Irytuje Cię niska jakość serwisu urządzeń ?

Chcesz wdrożyć program lojalnościowy, sprzedawać doładowania telefonów lub inne usługi, które umożliwiają terminale płatnicze ?

Skontaktuj się z nami !

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Informacje