Operator terminali płatniczych POS

Firma TopCard to doświadczony operator terminali POS, którego podstawową działalnością jest dostarczanie punktom handlowym i lokalom usługowym praktycznych rozwiązań technologicznych, dzięki którym za pośrednictwem jednego urządzenia dostępne stają się takie usługi jak:

  • akceptacja kart płatniczych (we współpracy z Partnerami)
  • doładowania telefonów komórkowych tzw. Pre-paid
  • program lojalnościowy dla Klientów
  • inne usługi wykorzystujące terminale płatnicze - np. bony elektroniczne, kupony rabatowe czy karty podarunkowe

Obecnie coraz częściej odchodzi się od płatności gotówką na rzecz bardziej praktycznych kart płatniczych. Klienci oczekują od firm możliwości akceptacji transakcji bezgotówkowych, dlatego tak ważne jest zadbanie, aby prowadzona działalność (niezależnie od jej charakteru), była wyposażona w nowoczesne urządzenia wspomagające proces sprzedaży, takie jak terminal POS.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym Partnerom najwyższej jakości usługi w zakresie serwisu i obsługi posprzedażowej, wierząc, że zindywidualizowane podejście jest najlepszą drogą do nawiązania długofalowych więzi z Klientami i osiągnięcia sukcesu przez firmę.

Zadzwoń 61 415 18 20  Zobacz ofertę

Usługi wykorzystujące terminal płatniczy

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wyślij krótką wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TopCard Sp. z o. o. , adres siedziby: ul. Starołęcka 7, 61-361 Poznań, w celu kontaktu przedstawiciela Spółki i udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego. Potwierdzam zapoznanie się z pełną treścią Polityki Prywatności TopCard Sp. z o. o. umieszczonej na stronie www.topcard.pl *

Szybki kontakt

Top Card logo

Starołęcka 7
61-361 Poznań

tel: 61 415 18 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o ciasteczkach

Rzetelna firma

Powrót do góry