Naszym zamierzeniem jest zapewnienie punktom handlowym i usługowym elastycznej platformy technologicznej, dzięki której akceptacja kart płatniczych, doładowania telefonów komórkowych (tzw. pre-paid), program lojalnościowy oraz inne usługi wykorzystujące terminale płatnicze - np. bony elektroniczne czy karty podarunkowe staną się dostępne za pośrednictwem jednego urządzenia (terminal pos), we współpracy z różnymi Partnerami działającymi na rynku. 

Staramy się dostarczać naszym Klientom usługi najwyższej jakości w zakresie serwisu i obsługi posprzedażowej, wierząc, że zindywidualizowane podejście jest najlepszą drogą do nawiązania długofalowych więzi z Klientami i osiągnięcia sukcesu przez firmę.

Posiadamy odpowiedni kapitał – finansowy, ludzki i technologiczny, aby sprostać aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także w sposób elastyczny reagować na jego zmieniające się potrzeby.


TopCard Sp. z o. o.
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań

  • Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Poznania Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy
  • Numer KRS 0000375108
  • Wysokość kapitału zakładowego: 3.000.000,- zł, opłacony w całości

Zainteresowany współpracą?

Szybki kontakt

Top Card logo

Starołęcka 7
61-361 Poznań

tel: 61 415 18 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o ciasteczkach

Rzetelna firma

Powrót do góry