Praca

Firma TopCard Sp. z o.o. zajmująca się rozwijaniem płatności bezgotówkowych oraz innych usług, wykorzystujących elektroniczny transfer danych, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Obszar województwa

Numer referencyjny:  PH/ST/2019

Główne zadania na stanowisku:
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • opieka nad powierzonym portfelem Klientów,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientem,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem.

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia,
  • opcjonalnie możliwość współpracy na zasadzie umowy zlecenia,
  • umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży.

Uwaga!
Dla osób prowadzących działalność w innym obszarze (np. sprzedaż ubezpieczeń, pośrednictwo kredytowe) istnieje możliwość łączenia różnych aktywności – nie wymagamy wyłączności.

Oferujemy:
  • pracę w młodym i doświadczonym zespole,
  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną lub umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na przychodach z „portfela” i bieżącej sprzedaży,
  • niezbędne szkolenia,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla wiodących firm na rynku polskim.

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: PH/ST/2019/województwo

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dane o Tobie w postaci wizerunku, miejsca zamieszkania, zainteresowań, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

„Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, adres) będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz wyrazić w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia i ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 18 miesięcy od daty przesłania aplikacji, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy od daty złożenia aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe będziemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od daty złożenia aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekażemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.”

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TopCard Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Starołęckiej 7 w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz dla celów przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgoda zostaje wyrażona w sposób dobrowolny.

Szybki kontakt

Starołęcka 7
61-361 Poznań

tel: 61 415 18 20

Rzetelna firma